Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka, ul. Jodłowa

Jodłowa, Pomlewo, pomorskie

  • 999 000 zł
  • 52 618 m²
  • 18,99 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Leśniew...

Skontaktuj się

Działka, ul. Jodłowa

Jodłowa, Pomlewo, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

999 000 zł

52 618 m²

18,99 zł/m²

Działka, ul. Jodłowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

999 000 zł 52 618 m² 18,99 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 999 000 zł (18,99 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: 52 618 m²
  •   kształt: nieregularny
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WIOSENNA PROMOCJA, NOWA NIŻSZA CENA. Malownicza działka z własnym stawem i lasem - idealna dla osób ceniących kontakt z naturą. Zagospodarowanie pod agroturystykę lub własną oazę spokoju.

Lokalizacja/Osiedle

Działka zlokalizowana w przepięknej, malowniczej okolicy, z własnym lasem i stawem. Nieruchomość oddalona 5km od centrum Przywidza, gdzie znajduje się infrastruktura handlowo-usługowa, szkoła podstawowa z zapleczem sportowym. (...)

Agent

Karolina Leśniewska

516 147...

516 147 147

58 344 07 07

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Leśniewska

516 147...

516 147 147

58 344 07 07

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Leśniewska

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości